Mobilbox Polska Sp. z o.o.

CENTRALA:

al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

KRS 0000453488 , NIP 1231276004, REGON  146561805
Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN

Bank Pekao 15 1240 6351 1111 0010 4995 7942

Telefon Alarmowy: +48 667 606 080
dostępny po godz. 16:00 oraz w dni wolne

WARSZAWA

Al. Krakowska 1, Wola Mrokowska
05-552 Wólka Kosowska

Tel.: +48 785 606 606 wew. 1

Szczepan Zaborski

Dyrektor Handlowy

+48 885 660 400
zaborski@mobilboxcontainer.pl

Przemysław Kraiński

Regional Manager

+48 885 812 885
krainski@mobilboxcontainer.pl

Joanna Kowalczyk

Młodszy specjalista ds. Administracji

+48 885 660 301
kowalczyk@mobilboxcontainer.pl

Marzena Słowik

Asystent ds. Handlowych

+48 885 816 885
slowik@mobilboxcontainer.pl

Anna Mazur

Office Manager

+48 885 814 885
mazur@mobilboxcontainer.pl

Michał Wójcik

Regional Manager

+48 885 476 885
wojcik@mobilboxcontainer.pl

Łukasz Korczak

Specjalista ds. Technicznych

+48 885 596 885
korczak@mobilboxcontainer.pl

KRAKÓW

ul. Nad Serafą 51A
30-864 Kraków

Tel.: +48 785 606 606 wew. 2

Józef Markowicz

Regional Manager

+48 885 660 401
markowicz@mobilboxcontainer.pl

Jan Gawle 

Specjalista ds. Techniczno – Handlowych

+48 885 473 885
gawle@mobilboxcontainer.pl

Monika Zięba

Specjalista ds. Administracji

+48 785 606 606
zieba@mobilboxcontainer.pl

Barbara Stręk

Specjalista ds. Administracji


strek@mobilboxcontainer.pl

WROCŁAW

ul. Giełdowa 12
52-438 Wrocław

Tel.: +48 785 606 606 wew. 3

Michał Frania

Regional Manager

+48 885 599 885 
frania@mobilboxcontainer.pl

Ewelina Skalska

Sales Representative

+48 667 404 606

skalska@mobilboxcontainer.pl

Agata Nowak – Kozioł

Młodszy Specjalista ds. Administracji

+48 785 606 606

nowak-koziol@mobilboxcontainer.pl

GDYNIA

ul. Hutnicza 13

81-035 Gdynia

Tel.: +48 785 606 606 wew. 4

Heliodor Szczęsny

Regional Manager

+48 885 451 885
szczesny@mobilboxcontainer.pl

Aleksandra Woźniak-Osmańska

Specjalista ds. Administracji

+48 785 606 606
wozniak-osmanska@mobilboxcontainer.pl

BYDGOSZCZ

ul. Glinki 148,
85-861 Bydgoszcz

Tel.: +48 785 606 606 wew. 5

Marcin Ruprik 

Regional Manager 

+48 660 503 820 
ruprik@mobilboxcontainer.pl

RZESZÓW

ul. 9 Dywizji Piechoty 8
35-083 Rzeszów

Tel.:+48 785 606 606 wew. 6

Jacek Kurc 

Dyrektor Regionalny oddz. Rzeszów

+48 608 643 643 
kurc@mobilboxcontainer.pl

Magdalena Zielińska

Specjalista ds. Administracji

+48 885 597 885
zielinska@mobilboxcontainer.pl

KATOWICE

ul. Dobrego Urobku 35
40-810 Katowice

Tel.: +48 785 606 606 wew. 7

Sławomir Rola

Regional Manager

+48 885 660 403
rola@mobilboxcontainer.pl

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!