Projektowanie kontenerów

Projektowanie budynku z kontenerów to złożony proces, który w skrócie można zdefiniować jako: rozwiązywanie postawionych problemów przez Klienta w najlepszej funkcjonalnej dla Niego formie.

Potrzeby każdego Klienta są inne, jednak strukturę pracy, zespół Mobilbox stara się organizować według wypracowanego przez lata schematu.

  • Przygotowanie szkicu funkcjonalnego obiektu kontenerowego
  • Dopracowanie oferty wraz z Klientem
  • Podpisanie umowy na zakup lub wynajem kontenerów
  • Dostawa i montaż obiektu modułowego

Wybudowanie eleganckiego biura z modułów kontenerowych – to wyzwanie. Brzmi niewiarygodnie? Zespół Mobilbox realizuje tak postawione nowatorskie zadania od wielu lat na całym świecie.

Mobilbox dzięki mobilnym rozwiązaniom w krótkim czasie tworzy powierzchnie biurowe w odpowiedzi na indywidualne potrzeby swoich Klientów. Dzięki kompatybilności poszczególnych kontenerów oraz mobilnemu systemowi paneli – ścian wymiennych w kontenerach, budowa, rozbudowa, czy zmiana zaaranżowanego wcześniej wnętrza jest prosta i szybka w realizacji. Mobilność i kompatybilność rozwiązań modułowych pozwala w razie zaistnienia potrzeby przenieść cały budynek w nowe miejsce. Budownictwo kontenerowe jest niezwykle uniwersalne a wręcz bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o czas rozpoczęcia użytkowania budynków lub dostępności tych pomieszczeń dla pracowników czy klientów od momentu pomysłu na ich realizację. 

kontenery-mobilbox-11
projketowanie-kontenerow-mobilbox-1080

Realizacje

NAPISZ DO NAS

Aby poznać cenę kontenera oraz wysokość opłat dodatkowych, proszę wypełnić nasze zapytanie ofertowe!